Stajnia Argos


Kontakt

ul. Podleśna 34
00-968 Warszawa - Bielany
tel. 661 88 88 18
tel. 661 88 88 08

tel. 661600033
e-mail: stajnia@stajnia-argos.pl


Mapa dojazdu do Stajni ARGOS

Facebook

Strona główna Nasze konie
Nasze konie

 

Alaska

 


Dama w stajni. Jeźdźcy zachwycają się jej delikatną urodą, lekkością ruchu, wrażliwością i gotowością do współpracy. To ulubienica pań.  Nie ma natury buntownika, cierpliwie uczy amazonki. Dzielnie przeskakuje przez przeszkody, a także zdarzało jej się startować na zawodach ujeżdżeniowych. Siostra Monety.
Pierwszy nasz koń. Od jego imienia pochodzi nazwa stajni. Piekny gniady arab czystej krwi, ze wspaniałym charakterem. Odważny, dzielny, sprytny a zarazem kochany przyjaciel.  Ćwiczy ujeżdżenie i powraca do startów w zawodach. Urodzony w 2003r. z rodu Krzyżyka, po Equin od Alpejka po Visbaden.

Argos


Parys

{}
Duży gniady wałach. Kochający ludzi, odważny, ciekawy świata. Ma stałe grono wielbicieli, którzy kochają go za łagodny charakter.
Koń o specyficznym charakterze, najlepiej trzymać się od niego z daleka- świetnie celuje :) W obsłudze ciężki, nie przepada za ludźmi ( ma tylko parę osób którym ufa). Na treningach skupiony, pojętny, szybko się uczy. Na zawodach zachowuje się jak by robił to całe życie. Dla swojego przyjaciela:) -jest w stanie zrobić bardzo dużo. Obecnie trenuje ujeżdżenie, starty w kl. P, zaczyna N. Urodzony w 2004r. młp. po Giewont od Arkadia po Emetyt.

Ataman


Agentka


Duża kasztanka o cudnym charakterze. Spokojna a zarazem energiczna. Bierze udział w zawodach skokowych i ujeżdżeniowych.
Kucyk maści siwej. Idealny dla dzieci na pierwsze jazdy jak i bardziej zaawansowane. Pełna energii.

Hurysa


Dzikus


Senior w stadzie. Jego podeszły wiek w niczym go jednak nie ogranicza. Dzikusek z dumą wozi stępem po lesie najmłodszych jeźdźców. Od lat jest zakochany w Tęczy i to z nią dzieli boks, a także każde źdźbło siana.

Gniady słodki kucyk, w zimę przypomina misia ;) Uwielbia spacery z najmłodszymi do lasu.

Kapsel

 

Hugo


Siwy leniuszek. Spokojny, grzeczny, zawsze biegnie swoim tempem. Swietnie skacze nawet nie małe przeszkody.

Temperamentny sportowiec, o wspaniałym ruchu. Biegnąc sprawia wrażenie, że frunie. Chętnie skacze, mimo swojego okrągłego brzucha. Z wyglądu miły spokojny wałaszek ale w głębi duszy jest to konik z charakterem, czasami pokazuje na co go stać. Mimo swojej wady ( nie widzi na jedno oko ) z powodzeniem radzi sobie na parkurach, osiągając wysokie miejsca. Startuje także w konkursach ujeżdżenia kl. C. Urodzony w 2006 r. po Himen, od Agawa po Pergamon.

Algo

 

Gaja

 

Grzeczna i chyba najbardziej spokojna klacz w stajni. Mimo swojej sporej wagi świetnie sobie radzi z galopem i przejazdem przez drążki.

Łaciata mega grzeczna klaczka. Uwielbiana przez dzieci. Idealna na lonże dla najmłodszych.

Mina




Indywidualistka i profesor. Monia, to koń wszechstronnie uzdolniony. Budzi zaufanie pań, panów i dzieci. Doskonała dla początkujących i wymagająca w stosunku do bardziej doświadczonych. Świetny skoczek, choć na czworoboku też sobie radzi. Pewna siebie, odważna i chętna do pracy. Świetny koń do zdawania odznak. Siostra Alaski.

Moneta


Szafira


Mały konik o wielkim sercu. Jeżeli ktoś przewrócił wiadro lub wyjadł z torebki łakocie, to była to prawdopodobnie Szafirka. Jest koniem bardzo ciekawskim, energicznym, odważnym, a przede wszystkim – bezpiecznym dla jeźdźca. Siostra Szronki.
Odważny kuc o sportowych ambicjach. Szronka chętnie pracuje pod siodłem. Jest wrażliwa i bystra. Ma doświadczenie w skokach przez przeszkody. To energiczny i pewny siebie konik uwielbiany przez jeźdźców, będących na różnych etapach zaawansowania. Ma już za sobą starty w zawodach skokowych jak i ujeżdżeniowych. Siostra Szafiry.

Szronka


Tęcza


Kuc wszechstronnie uzdolniony. Budzi zaufanie jeźdźców i ich opiekunów. Nie da się ukryć, że uwielbia łakocie w postaci jabłek i marchewek. Doskonale sprawdza się jako konik dla początkujących, dzielnie wozi dzieci na zajęciach hipoterapeutycznych. I niech Was nie zmyli to przymknięte oko – Tęcza to wyjątkowo ciekawski rumak o nieograniczonych pokładach pozytywnej energii.

Ulubieniec wszystkich jeźdźców. Ma już swój fanklub. Ten nieduży, niepozorny karusek jest idealnym profesorem do nauki jazdy. swietnie sobie radzi z elementami ujeżdżenia jak i ze skokami.

Urodzony 2005r. po Corofini od Córka po Almanach.

Corino


 


Zapraszamy do stajni ARGOS w Warszawie, stajnia@stajnia-argos.pl, webmaster: DoCom